APAK AKADEMİ
Hakkımızda

Bireylerin ve/veya işletmelerin iş dünyası içine girmeleri, burada kalıcı olabilmeleri ve sürekli yükselen miktarda kazanımlar elde edilebilmesi giderek zorlaşıyor. Ne yazık ki iş dünyası, tüm tarafları, kendilerinin talep ettiği şekilde besleyecek büyüklükte değil. Doğal olarak kaynaklar kısıtlı ancak kaynağı paylaşmak isteyenlerin sayısı fazla. 

İsteklilerin sayısının fazla olması doğal olarak çalışanlar ve işletmeler için ciddi bir rekabet ortamı yaratıyor.
 
Şu bir gerçek ki sadece istemek yetmiyor. İstekliler arasındaki rekabette tercih nedeni olmalarını sağlayacak, iş yaşantılarını etkileyebilecek kişisel ve mesleki yetkinlikler giderek önem kazanıyor.

İşletmeler yeni personel alımlarında farklı yetkinlikleri olan, sıradanlaşmamış, kendisine iş dünyasında avantajlar yaratacak personel ile çalışmayı daha çok tercih ediyor. Bu tercihini işe alım sürecinde yoğun olarak kullanmaya başlamasının yanında mevcut çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine ya doğrudan destek veriyor ya da karar mekanizmasında kullanmak üzere izliyor…

Apakakademi, eğitim olgusunun hem kişisel hem de kurumsal gelişimdeki yerini ve önemini bilerek, kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu yetkinlikleri isteklilere kazandırmak amacıyla Dr. Mustafa APAK tarafından kurulmuştur.

Apakakademi, farklı sektörlerde yıllarca çalışmış, binlerce saat eğitim vermiş, iş yaşantısında hem kişilerin hem de kurumların tüm ihtiyaçlarını bilen, gelişimleri sürekli takip ederek çalışmalarına yansıtan profesyoneller ile yaşamınıza dokunmaya hazırdır.

Sizde fark yaratmak için Apakakademi hazır…

Siz de farklılaşmaya hazırsanız başarırız…
 

Call Now ButtonHemen Ara