Kişisel verilerin korunumu kanunu uyum çalışmalarında Apak Akademi farkı

Kişisel verilerin korunumu kanunu uyum çalışmalarında Apak Akademi farkı

 

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU UYUM ÇALIŞMALARINDA APAK AKADEMİ FARKI

Önceki yazımızda KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU uyum çalışmalarında yaklaşımın ne olması gerektiğine değinmiştik (önceki yazımızı okumak için tıklayınız). Bu yazımızda ise kanun uyum çalışmalarında Apak Akademi farkından bahsedeceğiz.

                Önceki yazılarımızın tamamında KVKK sürecinin önemini anlatmaya çalıştık. Bu derece karmaşık ve hata bedelinin yüksek olacağı bir sürecin profesyonel yaklaşım gerektirdiğini düşünüyoruz.

                Bu sürecin, işletmelerin iç olanakları kullanılarak, doğru ve eksiksiz yürütümü bir hayli zor. Kaldı ki işletme körlüğü nedeniyle, doğru bilinen yanlışlıkların sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

                Defalarca deneyimlediğimiz KVKK uyum sürecini, sizin adınıza, sizinle birlikte, hatasız ve size ek iş yükü getirmeden yürütebiliriz.

                Tecrübelerimiz ışığında, her büyüklükteki işletme için, işletme yapısına uygun çözümler geliştirmek ve önermek bizim işimiz.

                Proje koordinatörü, avukatımız ve bilgi / işlem uzmanımızdan oluşan, eksiksiz ve tecrübeli bir ekiple yanınızdayız.

                Veri sicil kaydı yapılması ve veri envanterinin sisteme aktarımı için zaman daralıyor. Gecikmenin bedeli ağır olabilir…

Bu süreçte bilgi ve destek almak isterseniz bize hafta içi her gün 08.30-18.30 saatleri arasında 0.232.448 40 40 ve haftanın her günü 08.30-22.00 saatleri arasında 0.532.131 43 12 numaralı GSM numarasından ulaşabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın…

 

Call Now ButtonHemen Ara